18 Eylül 2011 Pazar

Haber Boşnak İletişim Bilgilerihaberbosnak.com adresinden yayın yapan "Haber Boşnak" portalımız, gün geçtikçe daha da gelişiyor ve büyüyor. Gerek tasarım gerekse içerik olarak şimdiye kadar oldukça olumlu eleştiriler aldık.

Bu yazıyı okuyanlardan ve ilgilenenlerden tek bir ricam olacak; portalı etrafınızda duyurmanız.

Aşağıda, görüş ve önerilerinizi aktarabileceğiniz mail adresiyle, portalın Facebook ve Twitter bağlantıları bulunmakta...

iletisim@haberbosnak.com
HAKKIMIZDA:
Haber Boşnak; özel olarak Türkiye’deki Boşnak kökenli ve Balkan göçmeni yurttaşlarımıza hitap etmekle birlikte Boşnaklar hakkında genel ve güncel nitelikte bilgi edinmek isteyenlerin de faydalanabileceği bir haber portalıdır.
Eski Yugoslavya coğrafyası, genel olaraksa Balkanlarla ilgili her şey Haber Boşnak‘ın yayın konseptinin önemli bir ayağını oluşturur.
Haber Boşnak; dünya, ülke ve toplum gerçekliklerinden hareket ederek Türkiye gündeminin çarpıcı konu ve sorunlarına objektif bir biçimde değinmeyi görev ve sorumluluk olarak kabul eder.
Haber Boşnak; eğitim, sağlık, bilim ve teknoloji gibi başlıklarda önemli, bilgilendirici ve herkese hitap edecek şekildeki içerikle bu alanlarda da toplumun gelişmesini ve bilinçlenmesini amaç edinir.
Haber Boşnak; şovenliği, tutuculuğu ve gericiliği reddeder; aydınlanmacı, toplumcu ve ilerici bir çizgide yayın yapma iddiası taşır.
Haber Boşnak; Türkiye’nin birliğini, halkların kardeşliğini savunur. Sloganı, Kardeşlik ve Birlik‘tir.

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...